Ana sayfa » Rijitsu Blog Artık Tamamen Aktif Edildi

Rijitsu Blog Artık Tamamen Aktif Edildi

Rijitsu Blog Artık Tamamen Aktif Edildi

Esen ola bugünün ikinci yazısı Rijitsu Blog Artık Tamamen Aktif Edildi. Bu günlükte yani blogumuzda neler olacak sana ondan bahsetmek için girişi bitiriyoruz.

Giriş

Bu günlüğü açmamızın sebebi Rijitsu ismini ve yaptığımız her şeyi daha hızlıca sana ulaştırmak için 24 Mayıs, 2019 günü yayına soktuk, bu site için WordPress adlı betiği (scripti) kullacağız ve umarız ki Rijitsu ana sitesi gibi uzun soluklu olacağını umuyoruz.

Bunun için siteyi aktif etmeden önce eskiden yazılmış olan bu grupla alakalı tüm yazıları buraya aktarıyoruz, aktarırken yazım hatalarını ve seo kurallarına uygun ama özenli olacak bir şekilde yeniden yazmaya özen gösteriyoruz.

Gelecek Planlarımız

  • Bu günlükte bizle alakalı işlerin ve onun dışında ise ülkemiz adına önemli işlere imza atan kişilerin girişimlerini de hiç bir karşılık beklemeden paylaşacağız.
  • Bizle ve oyun geliştirme ile alakalı haberleri de sizlere buradan sunmak için gayret edeceğiz.
  • Oyun geliştiricilerin ihiyaçlarını gidermek için UI & UX işlerimizi bu siteden de duyuracağız ama o hizmet için ufak bir para ödemeniz gerekecektir ve fiyat aralığı olarak sana söz veriyoruz, 120 TL’yi geçirmeyeceğiz.
  • Senin merak ettiğin bir sorun varsa lütfen bize forum üzerinden iletişime geçiniz ve o merakınızı giderebilmek için güzel bir makale yazarak senin merakını gidereceğiz.
  • Sesli videolarımızı da bu günlükte de paylaşacağız.

Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.