LOG Akademi Nedir?

LOG Akademi Nedir?

Esen ola, bugün sana LOG Akademi Nedir? Bu proje tam olarak nedir ve neler olacak onlardan da bahsedeceğiz? Hazırsan girişi bitirelim…

nasıl DOĞDU?

Biraz geçmişe gidelim, bir aralar Discord sunucuları yönetme konusunda çok iyi değildik ve habire türkiye oyun geliştiricilerini bir araya getirmeye çalıştık ama bir türlü istediğimiz şekilde ilerlemedi işler.

Bu durumda discord kanalındaki arkadaşlarımızı başka sunucuya taşıdık ve o sunucuda da işler hiç yolunda gitmedi ve haliyle Rijitsu Eleven sitesi için açılmış olan discord kanalına aktardık milleti, daha sonra günün birinde acaba biz bir akademi kursaydık nasıl olurdu diye düşündük ve LOG Akademi‘yi kurduk.

AMAç

Oyun yapmak için yazılım ve onun dışında programlama dilide öğreteceğiz, bunu yaparken hocalarımız tarafından sesli ya da yazı olarak ders vereceğiz. Dersleri alırken, anlamadığınız yerleri hocalarımıza sorarak o yer hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz.

Bunun dışında oyun yapımı öğrenince bir oyun ekibi kuracağız, bu ekiple birlikte kaliteli bilgisayar oyunlarına imzalar atacağız. Tabii ki oyunların hepsini Rijitsu olarak LOG Akademi altında yayımlanacaktır.

Bu duruma göre, oyunların kazancını ekiple birlikte paylaşacağız.

katılma şartları

Bu alana katılmak için sadece oyun yapmaya hevesin olması dışında hiç bir koşul şart koşmayacağız. Katılmak için yazının sonundaki düğmeye basarak bize katılabilirsiniz ve katıldıktan sonra Kayıtlı üye olmak için isim | yaş kuralına göre isminizi düzenlenmenizi istiyoruz, eğer nasıl yapıldığını bilmiyorsanız sunucu kurucularından birisine yazarak bu isteğinizi dile getirmeniz yeterlidir.

Ayrıca dersler tamamen ÜCRETSİZDİR.

gelecek planları

  1. Bir site açacağız, bu siteye göre oyun yapımı derslerin bir yedeği olacak. Bu yedeklere herkesten önce discord kanalımızdaki öğrencilere açılacak ve arkasından da insanlara sunulacaktır.
  2. Bu ekip ile yapılan oyunlar Rijitsu Eleven ve Rijitsu sitelerinde yayımlanacaktır.
  3. Bu sitesinde sadece dersler olmayacak, tamamen büyük kütüphane oluşturacağız.

Okuduğun için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.